Anadolu Lisesi

42 Yıllık

Tecrübe

Üniversiteyi değil hayata bakış açısı
kazandırır!

Detaylı Bilgi

Lütfen eğitim programlarımız ve diğer detaylar hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Tümay Kurslar

Öğrenmeyi Öğreten,
Ufuk Açan Eğitim Anlayışı

Tümay Kurs'larının gerçek amacı öğrenciye bir üniversite kazandırmaktan çok insanlık ve değer katma bilincini kazandırıp onları bir hayal ve hayat sahibi yapmaktır.

Eğitim & Yönetim Kadrosu

Yarım asıra yaklaşan tecrübesi, geleceğe ışık tutan vizyonuyla paha biçilmez bir öneme ve değere sahip yönetim anlayışını, eğitmen kadrosuna yansıtan Tümay Eğitim Kurumları önce iyi insan yetiştirmenin gayreti içerisindedir.

Eğitim Programı

Tümay Eğitim Kurumları; kişiye özel gereksinimler göz önünde bulundurularak hazırlanan özel programlar sayesinde öğrencinin durumu ne olursa olsun hayalleri gerçekleştirilebilir hedeflere dönüştüğü yerdir.

Tümay Farkı

İletişim

+90 312 430 23 40
info@tumay.com.tr

Neredeyiz?

Mithatpaşa Caddesi No: 35 Kızılay/ANKARA

Sınıf derslerimizin en önemli özelliklerinden birisi de tecrübeli öğretmenlerimiz ve rehberlik hizmetimizin iş birliğiyle uygulamaya koyduğumuz “ödev sistemi”dir. Ödevler günlük ve haftalık bir şekilde oluşturularak her öğrencimizin çalışma disiplininin oluşması sağlanmaktadır. Ödevler verildikten sonra titiz bir şekilde kontrol edilmektedir. Ödev sistemiyle beraber amacımız, öğrencinin öz disiplinini kurarak derslerdeki sorumluluğunu hayatın her alanına yansıtmasıdır.

Her bir öğrencimizin bütünsel yönden eğitimine önem gösterdiğimizi her fırsatta ortaya koyuyor ve bu anlayışımıza yönelik programlar geliştiriyoruz. Bu sebeple öğrencilerimize, erişebilecekleri tüm imkanların yanında “eğitim danışmanlığı” da vermekteyiz. Eğitim danışmanlığımız, öğrencilerimizin sınava iyi hazırlanmalarının yanında, çalışma süreçlerini nasıl götürebileceklerine ve sınava yönelik yönelimlerini nasıl keşfedebileceklerine dair bir dizi çalışmayı içermektedir. Biliyoruz ki öğrencilerimiz öğrendikleri bilgileri, “işlemeyi ve yönetmeyi” bildikleri ölçüce hayata yansıtabileceklerdir.

Tümay’ın ülkemizce bilinen bir marka haline gelmesi, yıllara dayanan bir çalışma sürecinden süzülen birikimin sonucudur. Bu birikimin yegane yaratıcıları ise tecrübeli yönetimi ve eğitim kadrosudur. Kurumumuz olarak tecrübenin ışığında oluşan bir yönelimle alanında uzman ve her anlamda birikimli öğretmenlerle çalışmaktayız.

Detaylı Bilgi İçin

Lütfen
Bizimle İletişime Geçiniz