Hakkımızda

Kurumsal
Hakkımızda
Yıl 1982; sihirli bir tohum düşer eğitim toprağına. Mesleğine sevdalı eller özenle sular, yeşertir bu tohumu. İlk filizlerin bir başka olmasından bellidir dev bir ağaç olacağı. Fidan olur, ağaç olur; devleşir Tümay ağacı.
Vizyonumuz

Öncelikle ülkemize olan borcumuz olan pırıl pırıl bir neslin yetişmesine katkı sağlayarak, daha yaşanılabilir bir dünyanın geleceği için çalışıyoruz. 

Misyonumuz

Her öğrencimizin hakettiği ilgiyi sadece kendisine göstererek içerisindeki cevheri başarıya dönüştürmek için çalışıyoruz

Bir toplumun kaderi eğitimcilerin elindedir. Çünkü her alanda yükselmenin temel koşulu eğitimdir. Tümay ailesi, bu bilinci kavramış; kendisini eğitime adamış uzman kadrosuyla, gençlerimize kusursuz bir eğitim hizmeti götürebilecek kurum olmayı başarmıştır. Eğitimin olmazsa olmazı kaynak kitaplar konusunda öncü olmuş, her zaman temel kaynak olmayı başarmış eşsiz yayınlar ortaya koymuştur.

Tümay Eğitim Kurumları, her zaman sevgiyi başarının sihirli anahtarı olarak görmüş; çalışanlarımız öğrencilerimize en derin sevgileriyle yaklaşmıştır. Bu sevgiyi hisseden öğrencilerimiz, büyük bir özgüven geliştirmiş; en zor konuları en kısa sürede, en verimli biçimde kavrayabilmişlerdir.

Çağımızda, alanında güvenilir bir marka olabilmiş kurumlar, toplumun lokomotifi olmuşlardır.

Tümay Eğitim Kurumları başından beri eğitimin lokomotifi olmayı hedeflemiş; bütün gücünü eğitime harcamış bir kurumdur. Bunun en güzel kanıtı, öğrencilerimizin yüksek başarıları ve velilerimizin sonsuz güvenidir.

Tümay Eğitim Kurumları, öğrencilerimizin her türlü eğitim ihtiyacını ve sosyal gereksinimlerini karşılayabilen çağdaş binalarda; her türlü teknik donanıma sahip koşullarda, alanında uzman, profesyonel kadrosuyla kusursuz bir eğitim hizmeti vermektedir.

Bütün başarıların gerçek mimarları, isimsiz kahramanlar, örnek şahsiyetlerdir Tümay öğretmenleri. Kendilerini sürekli yenileyen, çağdaş eğitimdeki her gelişmeyi yakından takip eden; en mükemmel eğitim materyallerini hazırlayan deneyimli öğretmenlerimizle yükselir Tümay. Onlar, gençliğimizin geleceğinin sorumluluğunu aldıklarının farkındadırlar ve bu yükü hakkıyla taşırlar.

Tümay Eğitim Kurumları, başarıyı her zan ödüllendirmiş, teşvik etmiştir. Sınavlarda üstün başarı göstermiş öğrencilerini, onlara layık biçimde ödüllendirmiştir. Yalnız onlar değil, her öğrenci özeldir Tümay‘da. Öğrencilerimizin ders eksikleri, test tekniği yetersizlikleri, psikolojik ihtiyaçları hemen karşılanır; onlara her durumda destek olunur.

Tümay Eğitim Kurumları, velilerin katılımı olmadan başarının olanaksız olduğunun farkındadır. Öğrencilerin gelişim durumlarından onları sürekli haberdar eder ve onlara ortak akıl üretir. Anne-babalar için çocukların nasıl bir değer olduğunu bilir ve bu bilinçle toplantılar düzenler, konferanslar organize eder. Öğrenci veli-dershane üçlüsünün farkındadır.

Tümay Eğitim Kurumları, eğitimdeki çağdaş yaklaşımların hem takipçisi hem uygulayıcısıdır. Eğitim sistemindeki değişikliklere hemen uyum sağlayabilen, gerektiğinde bu sisteme yön verebilen dinamik yapısıyla örnek sınavlar hazırlar ve uygular. Kaynak kitap ve doküman hazırlar. Her düzeydeki öğrencisinin ihtiyaçlarını layıkıyla karşılar.