Sevgili Öğrenciler..

Sevgili Öğrenciler..
Duyurular 0

Sevgili Öğrenciler,

Zorlu bir sınava hazırlanma sürecinin ardından YKS’nında sonuna gelmiş bulunuyoruz. Öncelikle hepinize geçmiş olsun dileklerimizi iletmek isteriz. 

Tümay Eğitim Kurumları olarak 37 yıl önce nasılsak şimdi de aynı heyecanla öğrencilerimize yol göstermeye devam ediyoruz. Eğitim sevdamız, çalışma azmimiz,  geçmişteki başarımız geleceğe umutla bakmamızı sağlıyor. 

Yenilenen her sınav sisteminden alnımızın akı ile çıkmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Geçmişe takılıp kalmıyor, geleceği görmeye çalışıyoruz. Tümay IQ matematik setleri ile TYT ve AYT’nin benzerliği bunun en somut örneğidir. 

Kurucumuz uzman eğitimci Matematik Öğretmeni Ahmet Hançerlioğulları, sınavdan önce katıldığı her programda TYT’nin süresinin yeterli olmadığını dile getirmiştir. Bu eleştirinin ne kadar yerinde bir eleştiri olduğunu sınav sonunda bir kere daha görmüş oluyoruz. ÖSYM yetkililerinin bu durumu yeniden gözden geçirmelerini rica ediyoruz. 

Gelelim Alan Yeterlilik Testi ‘ne, bu sınav tam anlamı ile beklentilerimizi içeren sorular içeriyordu. Bu sınavdaki soruları cevaplayabilmek için konulara tam anlamı ile hakim olunması gerektiğini söylemeliyiz. 

Sevgili öğrenciler, güzel bir tatili hak ettiniz. Şimdi bu tatilin tadını çıkarma zamanıdır. Tercih döneminde Tümay Eğitim Kurumları olarak tüm öğrencilere destek için hazır bulunacağız. Aklınıza takılan her soru için bekleriz.

Mutlu ve huzurlu bir gelecek diliyoruz.  
Yorumlar

Düşüncelerini Paylaş