11. Sınıf Anadolu Lisesi ve Kurs

Neden Ankara Tümay Eğitim Kurumları?

Tümay Eğitim Kurumlarının temel eğitim politikalarından biri özgür hareket eden, farkındalığı yüksek öğrenciler yetiştirmektir.

Lise, öğrencilerin kendini yetiştirme, kişiliğini tanıma ve dönüştürme, yeni şeyler keşfetme anlamında en heyecanlı olduğu dönemdir. Bu sebeple biz onların arkasında her zaman destek olarak var olmayı tercih ediyoruz.

Kendini yetiştirme anlamında eğilimi olan bir öğrenciyi cesaretlendirmek her eğitimcinin asli görevlerinden biridir.

öğrenciler her anlamda özene ve ilgiye ihtiyaçları olduğu bu yıllarda, üniversite sınavı gibi zorlu bir maratonun içinde buluyorlar kendilerini.

İşte tam bu noktada ebeveynle iş birliği halinde bir okul, istenen hedefe ulaşmak için olması gerekendir.

  • Haftalık 40 saat ders verilir
  • MEB tarafından belirlenen haftalık ders saatlerine ek olarak sınırsız birebir etüt ve özel ders yapıyoruz.
  • öğrencilerimizi her hafta mutlaka deneme sınavına alıyoruz.
  • Tek başına sınavın yeterli olması mümkün olmadığı için; sınav sonuçlarına göre değerlendirme ve eksik konu kalmayana kadar zorunlu ders yapıyoruz.
  • ödevini yapmayan öğrencinin, o gün ödevi bitinceye kadar öğretmenleri gözetiminde okulda kalacağı kadar tavizsiz bir ödev takibi sistemimiz mevcut.
Geleceğe güvenle bakmak için, iyi bir eğitim; iyi bir eğitim için, iyi bir kurumgerekir. 37 yıldan bugüne binlerce başarılı öğrencimiz gibi, siz de TÜMAY’la BAŞARACAKSINIZ.

Ankara Dershane

Ankara Dershane olarak öğrencilerimizin en iyi şekilde bire bir eğitim alarak, lise hazırlık, üniversite hazırlık süreçlerinde yanında olmaya devam ediyoruz. Hedefimiz başarı odaklı eğitim programı desteğiyle öğrencilerimizin kariyer yollarını en iyi şekilde planlamalarına yardımcı olmak. Öğrencilerimizin yıl boyunca aldıkları eğitim programını pekiştirmesini, verimli ders çalışma alışkanlıklarını kazanmasını ve kariyer yolundaki engelleri daha kolay aşmasına destek vermek. Kurumumuz velilerle işbirliği yaparak, öğrencilerimizin ders çalışma alışkanlıklarını hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacak şekilde kazanması için planlı bir çalışma yürütmektedir. Her eğitim seviyesindeki öğrencinin hayallerini gerçekleştirmesinde, çözüm ortağı olarak yanında olmaya devam ediyoruz.

Ankara En İyi Temel Lise

En iyi temel lise eğitimi almak isteyen öğrencilerimizi kurumumuzun olanaklarından faydalanmaya davet ediyoruz. Ankara temel liseler arasında uyguladığı verimli eğitim programı, öğretmen kadrosu ve kaliteli eğitimi ile tercihinizi kurumumuzdan yana kullanabilirsiniz. Eğitim yaşamınıza 9 sınıf lise düzeyinden itibaren en iyi temel lise seçeneğini değerlendirerek devam edebilirsiniz. En iyi Anadolu Lisesi öğrencileri de nakil yaparak bu olanaklardan yararlanabilir.

Ankara Dershane Fiyatları

Eğitim sistemimizin sürekli değişmesi ve öğrencilerimizin sınav odaklı bir eğitim yaşamı geçirmek zorunda kalması nedeniyle, eğitim desteği her zamankinden daha önemli bir konuma gelmiştir. Öğrencilerin hem sınava hazırlanması hem de eğitimlerindeki başarı düzeyini sürekli yükseltmesi amacıyla Ankara dershane desteği alması kaçınılmaz bir seçenektir. Günümüzde dershaneler arasındaki rekabet, eğitimin kalitesini yükseltmekle kalmamış, dershane fiyatları bakımından da öğrencilerimize büyük kolaylık sağlayacak düzeye gelmiştir. Öğrencilerimiz 9. sınıf lise, 10. sınıf lise, 11. sınıf lise düzeyinden başlayarak geleceklerine emin adımlarla ilerleyebilirler. Lise hazırlık için 8. sınıftan başlayarak, üniversite hazırlık için 9. sınıf lise düzeyinden itibaren Ankara dershane fiyatları avantajından yararlanabilirsiniz.

İyi Bir Gelecek İçin Özel Okul Ankara

Eğitimin her aşaması geleceğinize yapacağınız bir yatırımdır. Bu nedenle Ankara özel liseler, Ankara kolej, özel okul Ankara arayışında olan öğrencilerimizin iyi bir eğitimden geçmesi önceliklidir. Üniversite hazırlık sürecinde eğitiminizi yönlendirmede doğru kararlar vermelisiniz. Bu konuda Ankara dershane uzmanlarına danışarak, eğitiminize en iyi şekilde yön verebilirsiniz. Sınav sürecine istediğiniz gibi hazırlanmak için kurumumuzun rehberliğini mutlaka değerlendirmelisiniz. İyi bir gelecek için doğru kararlar vermelisiniz.

Ankara Mezun Üniversite Hazırlık Programı

Kurumumuzun mezun grupları için uygulamış olduğu özel mezun üniversite hazırlık programı sayesinde istediğiniz bölümde eğitim almayı başarabilirsiniz. Mezun öğrencilerimizin ders çalışma bakımından zorluklarını göz önüne alarak oluşturduğumuz program ile sınav döneminde daha başarılı sonuç almalarını amaçladık. Dershanemiz ders çalışma ortamı yetersizliğinin giderilmesi, eksiklerin tamamlanması, tekrar yapma olanağının sağlanması, en önemlisi hayallerindeki üniversitede eğitim alma olanağına kavuşmaları için mezun öğrencilerimizi eğitime davet etmektedir.

Ankara Üniversite Hazırlık

Üniversite hazırlık dönemi geniş bir süreci kapsamaktadır. En iyi Anadolu Lisesi öğrencisi de olsanız, en iyi temel lise öğrencisi de olsanız, mezun üniversite hazırlık öğrencisi de olsanız, eğitiminizi doğru kanallardan, en iyi öğretmenlerden almalısınız. Doğru ders çalışma taktikleri, verimli öğrenme ve öğrendiklerinizi uygulamak için belli kriterlere bağlı kalarak çalışmalısınız. YKS sınavının birinci ve ikinci oturumunda (TYT ve AYT) hedeflediğiniz başarıyı yakalayabilmeniz için eğitim desteği almayı ihmal etmemelisiniz.