Online Ön Kayıt – Burs

Ankara bursluluk sınavları, ankara'da en iyi kolej, en iyi lise, en iyi okullar ankara, ankarada ki en iyi okul hangisi, ankarada en başarılı liseler, bursluluk sınavları ankara, bursluluk eğitim desteği, ankara burs veren kurumlar, lise burs, en iyi lise hangisi? ankara burs veren özel kolejler, en iyi kolejlar liseler, ankarada ki en başarılı lise
9 – 10 -11. sınıf öğrencilerine özel burs. Hemen burslu eğitim için ön kayıt yapabilirsiniz.

 

Öğrenci Bilgileri

Tüm Alanları Doldurunuz.

Veli Bilgileri

Tüm Alanları Doldurunuz.

Ankara’da bursluluk sınavları, en iyi kolejler, ankara en iyi okul, ankara bursluluk sınavı, ankarada en başarılı lise sıralaması, ankara bursluluk sınavları, burslar, ankara burs veren kurumlar. Ankara özel kolejler..

Tümay Eğitim Kurumları tarafından öğrencilere TEOG puanına göre burs verilecektir. Online kayıt olarak ön kaydınızı yapabilirsiniz.

470 ile 490 arası puan alan öğrenciye %20 eğitim desteği,

490 – 500 arası puan alan öğrenciye %30 eğitim desteği verilecektir.

Yapılan anahtar kelimeler: Ankara bursluluk sınavı, ankara bursları, ankara en iyi okulu, ankara kolej, kolej ankara, ankara lise, ankara en iyi lise, burs, ankara en iyi kolejleri, ankara en iyi liseleri, ankaradaki en iyi özel okullar sıralaması, ankaradaki kolejler ve fiyatları, en ucuz özel lise fiyatları, ankara özel okul fiyatları 2016-2017, en ucuz özel lise fiyatları, ankara özel kolejler, özel okul fiyatları 2017, ankara en iyi kolej, ankara en iyi okul, ankara bursluluk sınavları ne zaman, ankarada ki en iyi okul hangisi? ankarada burs veren okullar, ankara bursluluk sınavları, ankara burs veren kurumlar, kolejler, en iyi okul listesi, en başarılı lise hangisi..